Випадок на морі (твір-оповідання на основі побаченого)

загрузка...

Випадок на морі (твір-оповідання на основі побаченого) 3.75/5 (75.00%) 8 votes

Випадок на морі (твір-оповідання на основі побаченого)
Усе життя я мріяла потрапити до моря. У нашому селі був ставок, та хіба можна їх порівнювати?
Я жадала понад усе пригортати теплі хвилі. Після здійснити заплив на сто або більше метрів. А на прикінці дня зазірнути за неіснуючий синій край.
І ось прийшов день, коли мрія здійснилася. Тато отримав відпустку, а разом з нею взяв путівки для усієї родини.
Моя радість була безмежною. Матуся почала стрімко збирати речі, не забувши безліч разів нагадати мені про мої. Вона теж дуже зраділа.
У поїзді я не відводила очей від вікна – боялася прогавити море.

Разом з батьками, ми вирішили розібрати речі пізніше, а спочатку одягти купальники, взяти рушники і засіб від загару та прямісінько на МОРЕ.
Нетерпляча від природи, я їх обігнала і першою опинилася на пляжі. Це було наче казка! Сонце високо в небі. Немов чисте золото – таке яскраве! Під ногами гарячий пісок, також немов золото. Попереду лише синява, якій немає кінця-краю.
Глибоко вдихнувши, я зрозуміла – буть щасливою дуже просто. Але раптом мої очі зустрілися з очами, які зовсім не здавалися щасливими.
Десь у морі, у місці, де людей окрім не було, плавала дівчина. «Звичайна дівчина, плаває собі та й годі, – думала я. – Чому це привернуло мою увагу?»
Та у наступну мить вона нирнула під воду. Зацікавлена, я чекала, що буде далі. Але нічого не відбулось. І через кілька секунд також. Навкруги навіть вода не зійшлася.
До того, як мій мозок збагнув, що трапилося, я кинулася до води і навіть не відчула зміни температури. У голові була лише одна думка.
Як я дібралася до того місця, як знайшла дівчину, яка не подавала життєвих ознак, як разом з нею дісталася до берега – це мені потім розповіли батьки та рятувальник. Все відбувалося наче не зі мною.
Навічно залишиться лише відчуття від першої зустрічі з морем: прекрасне і дуже небезпечне!Схожі твори

  • Твір на тему: їжа на англійській мові “Найсмачніша” тема у мистецтві перекладу, звичайно ж, пов’язана із їжею. Англійську мову і українську поєднують продукти і страви. […]
  • Твір на тему: голодомор Немов прокляття ожива Рік тридцять третій… Голод…голод…(Б. Олександрів) Спливає час , минають роки, а жахливі події 1932- 1933 […]
  • Твір на тему: моя бабуся У мене найкраща бабуся у світі. Вона живе разом з нами, тому я маю можливість щодня бачити її, спілкуватися з нею. Усі говорять, що я […]
  • Твір на тему: вчинок яким я пишаюся Вчинок яким я пишаюсь Насамперед кожен із нас повинен задуматися про те, чи є в його житті реальний вчинок яким він пишається. Адже у […]
  • Твір на тему: вогонь прометея світло свободи Твір «Вогонь Прометея – символ свободи» Титан Прометей - це персонаж з міфології Стародавньої Греції. Як йдеться у цій міфології, […]

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *