Твір-розповідь на тему: “Моя харизма”

загрузка...

Твір-розповідь на тему: “Моя харизма” 5.00/5 (100.00%) 1 vote

“Моя харизма”
Твір-розповідь на тему: "Моя харизма"

Слово харизма належить до рідкісної особливості, властивої деяким людям. Зазвичай включає в себе виняткову чарівність і «магнітну» якість особистості або зовнішній вигляд поряд з вродженою і потужною структурою особисті комунікабельності та переконливості.
Коротше кажучи, харизма часто використовується для опису уявнії надприродної здібності зачарувати або впливати на людей.Це відноситься, зокрема, до якості у деяких людей, які легко привертають увагу і захоплення (або навіть ненависть, якщо харизма негативна).
Незважаючи на те, що термін в його нинішньому вигляді надзвичайно складно визначити, цей термін із: витонченістю, достатоком, врівноваженістю, містикою, позитивною енергією, радістю життя, надзвичайним шармом, особистим магнетизмом.
Іншим терміном, який постійно використовується, є «X-фактор». Зазвичай багато з цих якостей повинні бути присутніми в межах однієї людини, щоб людина вважалася високо харизматичним з боку громадськості та їхніх однолітків.

Незважаючи на сильні емоції, які вони так часто викликають в інших, харизматичні люди зазвичай проектують незвичайний спокій, впевненість, самовпевненість, домінування, справжність і зосередженість, і майже завжди мають чудові комунікативними і ораторськими навичками.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *