Твір-роздум: Що значить бути громадянином своєї держави?”

загрузка...

Твір-роздум: Що значить бути громадянином своєї держави?” 3.83/5 (76.67%) 24 votes

images Я вважаю, щоб бути справжнім громадянином своєї дежави, потрібно перш за все любити , старатися вдосконалювати і головне поважати і не цуратися її. Щоб наша батьківщина щось досягла, процвітала, ми повинні приеладати багато зусиль, оскільки саме нове покоління є майбутнім нації.По-перше, інколи інтереси держави сожуть привести до багатьох катастроф, яскравим приклажом цього є новела “Подвійне коло” з роману “Вершники” Юрія Яновського. Автор зображує нам братів, які вірні своїй державі своїм принципам і свому оточенню. Перед ними постає вибір між родиною і державою. Можливо помилково,брати вибрали ідеї своєї держави, що згодом привело до катастроф. Хоча вони вчинили досить погано, але чоловіки були справжніми громадянинами своєї держави. Їхній вибір був невірним,оскільки вони проміняли свої родинні зв”язки на інтереси держави.
По-друге, переважно завжди справжній громадянин не зрадить своїм принципам і своїм рідним. Прикладом такої людини є мій давній знайомий, Олег. Цей хлопець, а уже і чоловік і батько своєї дитини, був досить зацікавлений у

Якщо ви бажаєта побачити твір повністю, лайкніть в одній із соцмереж (если после лайка не открывается обновите страницу!)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *