Твір-роздум на тему “Листопад у саду”

загрузка...

Твір-роздум на тему “Листопад у саду” 3.82/5 (76.36%) 11 votes

Як кожна людина по-своєму особлива,так кожна пора має власні заворожуючі принади та переваги. Осінь- час для роздумів,для занурення у власний внутрішній світ. Ця пора пахне пізніми антонівками,барвистими хризантемами,що є останніми проблисками літнього настрою на сіро-багряному тлі осені,та димом ватр.
Чарівним є місяць листопад. Коли зима повільно входить у власні права. Лише тонкі та проникливі дужею люди можуть зрозуміти всю красу та велич цього перехідного стану природи.
Осінь-це пора відпочинку. Відпочивають безмежні лани,налиті багряною глазуррю.Відпочивають дерева,про прекрасні шати яких тепер нагадують густі дими багаття. Відпочиває й натомлена літньою клопіткою працею душа людська.
Небо тягнеться сірим монотонним простирадлом аж до самого піднебесся. Та,знаєте,є щось прекрасне у цій однотонності. Я люблю осінь! Люблю кожен яскравий,неповторний момент цієї чаівно-таємничої пори. Люблю гуляти осіннім лісом,насолоджуючись кожною хвилиною своєї юні,вдихаюче сире повітря із запахом моху та прілого листя.
Саме ця пора дає нам зрозуміти всю красу свого життя. Надихає творити щось нове та прекрасне. Осінь-це найкраща пора для творчості,для нових починань.
Багато відомих творчих людей просто обожнювали цю туманно-сіру пору року.
“Похмурий час! Очей зачарування! Приємна мені твоя прощальна краса – Люблю я пишне в’янення природи, У багрянець і золото одягнені ліси …”,-казав Олександ Пушкін.
Осінь -це пора прощання із теплом ,із зеленню із голосними співами пташок із пишним листям дерев. Це єдиний проблиск світла перед довгою холодною лютою зимою.
Так,я люблю осінь! Особливо листопад! Люблю її норов та характер. Люблю рясні дощі, глибокі тумани,що обіймають верболози,люблю перші заморозки і пташині ключі у висі.
Адже листопад-пора,що спочатку ніжно вбирає ліси та діброви у золото,а потім так само ж нещадно знімає ці пишні шати. Це час для роздумів і занурення у власний внутрішній світ. Лише в останній осінній місяць буває так затишно,не зважаючи на сірі барви за вікном та перші заморозки.

 Схожі твори

  • Твір на тему: вогонь прометея світло свободи Твір «Вогонь Прометея – символ свободи» Титан Прометей - це персонаж з міфології Стародавньої Греції. Як йдеться у цій міфології, […]
  • Твір на тему: мої права На дворі 21 століття, а, отже, кожна людина має свої чітко окреслені права. Права, яка надаються їй із самого народження. Їх […]
  • Твір на тему: опис місцевості В кожної людини є улюблений куточок, де вона має можливість побути насамоті, зануритися в думки, отримати натхнення і сили іти далі по […]
  • Твір на тему: моя бабуся У мене найкраща бабуся у світі. Вона живе разом з нами, тому я маю можливість щодня бачити її, спілкуватися з нею. Усі говорять, що я […]
  • Твір на тему: я українка Я українка і цим я пишаюся. В моїй країні зараз не кращі часи, ми зубожілі, корумповані, розбратовані. Та не за багатство люблять […]

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *