Твір на тему: “Звинуватити легко, зрозуміти важко”

загрузка...

Твір на тему: “Звинуватити легко, зрозуміти важко” 3.67/5 (73.33%) 3 votes

Наше життя є досить не передбачуваним, різним та інколи досить складним. Ми щодня стикаємося з різними проблемами, обставинами, життя нас кидає у різні життєві ситуації, переживаємо різні події, та зустрічаємо абсолютно не схожих одних на одного людей. І дуже часто нас ніхто не запитує хочемо ми цього, чи ні. Не дивно, що в такі складні моменти виникає дуже багато конфліктів, скандалів, які псують настрій, а саме головнелюдські взаємини.
Найбільш звичним є те, що люди не сприймають аргументи, та точку зору свого опонента. Ми завжди квапимося якнайшвидше звинуватити людину, якщо її думка не співпадає з нашою. Така реакція є досить очевидною ,адже дуже важко признати, що ми не праві, легше тицяти на помилки інших.
Дуже часто люди бувають дуже жорстокі, які роблять висновки не розібравшись у ситуації, та не вияснивши хто ж дійсно винен, а хто ні.
Я відразу згадую рядки з «Лілеї» Т. Г. Шевченка, коли там захотіли вбити маленьку дитинку, яка ні в чому не виннаяка просто виявилася не рідною, а позашлюбною донькою пана. А ніхто навіть не хотів зрозуміти матір дитини, яка явно не від найкращого життя змушена була народити дитину в таких умовах. Нікому правда не була потрібна. Всі просто зробити самоосуд, і засуджували її.
Дуже складно переступити через якусь особисту рису гордості аби справді, щиро зрозуміти іншого. Адже кожна ситуація має дві зворотні сторони, але люди часто про це забувають, хоча інколи і потрібно б було покрутити зі всіх сторін, таку «монетку».
Як показує практиказасудження ще нікого не зробило кращим, і нікого не підняло за рахунок образи іншого. Варто памятати, що ми, в першу чергу люди, і в нас повинно бути присутнє, щось людяне.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *