Більшість людей у своєму житті дізнаються про те, що таке зрада. Нажаль, але людина, якій ти довіряв раптово наносить удар. Так трапляється, адже кожен обирає свій шлях. Через це колись натовп ділиться і на тих, кого називають зрадниками. Зрада – це чи не найболючіша подія.
Зрадник – людина, яка була у колі довіри, можливо, близької, але в певний момент відійшла і нанесла сильний удар в спину. Саме це називають зрадою. Насправді, із маленькими віхами зради людина зустрічається ще в досить маленькому віці. Адже всі ми знайомі з таким моментом, коли в дитячому садку, подружка Оля раптом перестає грати в ляльки. Йде до іншої дівчинки. Або Михась починає звати грати в футбол когось іншого, забуваючи про старого й вірного друга. Але тоді ми ще не знаємо, що це зрада. Просто засмучуємось, перестаємо спілкуватись. Йдемо по життю далі.
Згадуємо лише про такі дрібниці, коли подруга каже не те, що думає. А те, що думає каже іншим. Коли друзі перестають бути друзями в будь-який час, а з’являються лише на свята. Тоді ми згадуємо, що з такою поведінкою вже зустрічались. Дуже добре знайомі з нею. Зрадник – це діагноз. У людини або є така звичка, або їй просто погано від самої думки – стати для когось болем і сумом. Зрада – це свідома й обдумана брехня, яка має зіграти на користь тому, хто її здійснює. Не буває зради випадкової та незапланованої. Це свідомий крок, на який йде людина, не боючись її наслідків.
Зрада зустрічається всюди – у дружбі, на роботі, у коханні, у спілкуванні. Будь-які людські стосунки можуть бути перекреслені зрадою. Від неї ніхто не застрахований. Сьогодні у вас все добре, а завтра хтось може залишитися із розбитим серцем. Потрібно розуміти, що зрада не є закінченням життя. Навіть її можна вибачити і забути. Адже, так, із зрадниками потрібно обривати всі зв’язки. Назавжди.