Твір на тему: “Зовнішність для людини важлива, але внутрішня краса важливіша”

загрузка...

Твір на тему: “Зовнішність для людини важлива, але внутрішня краса важливіша” 2.50/5 (50.00%) 2 votes

Я підтримую думку, що зовнішність для людини важлива, але в сучасному світі внутрішня краса набагато важливіша. Краще бути хорошою та доброзичливою людиною, ніж просто мати красиву зовнішність.

Твір на тему: "Зовнішність для людини важлива, але внутрішня краса важливіша"
По-перше, не можна судити людину за її зовнішністю. Ніхто не вибирає, яким йому народитись, з яким кольором очей чи волоссям, з якими руками чи ногами, тому не варто робити поспішних висновків, коли ми бачимо людину вперше. Ніхто не знає, яка можу бути ситуація в житті людини.Прикладом може слугувати твір Олеся Гончара «За мит щастя».На перший погляд вартових гаупхварти Лариса була «мов з хреста знята».Вона була змучена, з темним проваллям очей, що горіли, як у хворої. Але Діденкові вона була іншою, він люив її за внутрішню красу, а не її зовнішність.
По-друге, на жаль, зараз багато підлітків ображають своїх однолітків через будь-що. Чи це через зовнішність, чи хтось не так, як їм подобається одягнений.

Наприклад, одного разу в парку я познайомилась з дівчинкою, з якою ніхто не дружив через її зовнішній вигляд. Якщо казати відверто, вона не була дуже красивою, але, коли ми познайомились ближче одна з одною, я зрозуміла, що вона дуже чудова людина. Ліля поводила себе дуже просто з людьми, завжди допомагала близьким та рідним. Дівчинка була відвертою та з хорошим почуттям гумору. Згодом, ми стали найкращими подругами, ніколи не відмовляємо одна одній у допомозі чи пораді.
Отже,потрібно бути красивим не ззовні, а душею. Справжня краса – це наші поступки, поради, допомога іншим, а не красивий одяг у який ми одягнені.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *