Твір на тему: “Золота пора року”

загрузка...

Твір на тему: “Золота пора року” 1.50/5 (30.00%) 2 votes

В повітрі панував аромат зрілих яблук та груш. Сонце вже ледьледь гріло, але було теплесенько. Відчувалися останні сонячні дні. Діти поспішали до школи. Настала осінь.

Твір на тему: "Золота пора року"

З приходом осені люди стають більш чутливими та уважними. Осіньце пора, коли дерева змінюють колір, люди збирають щедрий урожай, птахи відлітають у вирій. Мабуть, ця пора року найзагадковіша. Люди вважають, що восени усім стає дуже сумно. Це не правда.Сумно стає не людям, а природі тому що вона повільно засинає, а прокидається вже навесні. Щоб пережити осінь, потрібно хоч трішечки її любити. Осінь лагідно готує нас до холодної зими. Вона розфарбовує все навколо в жовті, помаранчері, коричневі, червоні барви. Осінь змушує закохуватися в ці яскраві барви. Восени живеться поіншому.

Навіть, дихається краще. Осінь залишає багато спогадів, які ми будемо згадувати з посмішкою. В цю пору року завжди з’являється надія на те, що все буде добре. З’являється бажання все змінити, все до дрібниць. Восени час наче зупиняється , і ми перебуваємо у якомусь незрозумілому для нас стані.

Люди стають спокійнішими, починають дагато думати та мало говорити. І коли все залишається без змін, вони чомусь впадають в глибокий відчай. Хочеться трішки теплої кави і щирого кохання. Зовсім скоро цей відчай закінчується, і люди починають жити поіншому.

Всі починають змінюватися і зміни справді приходять. Головне те що змінюватися прагнуть. Осіньце остання посмішка року, вона змінює все та всіх.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *