Твір на тему: Значення творчості І. Котляревського у розвитку літератури і суспільного життя

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: " Значення творчості І. Котляревського у розвитку літератури і суспільного життя ". В наш час , тема українства є дуже актуальною, адже показати те, що ти патріот дуже модно і водночас стильно. Проте чи задумуємось ми про те, що насправді таке патріотизм, і чим він характеризується, які саме джерела допоможуть нам досягти того рівня патріотизму який потрібний в першу чергу країні, а не іміджу.Іван Котляревський – людина яка справді довела те, що український народ існував, існує, і існуватиме вічно. Адже його патріотично-духовні твори змушують нас задуматись про свої величні корені, які розпустились “по степам, по камінню” і продовжують вести своє дерево. Такий великий твір як “Наталка Полтавка” показує нам всю красу української жінки, і красу України також. Адже саме на Полтавщині ми можемо знайти чисту і справжню красу української мови.

Прочитавши твори Котляревського, стає зрозумілим той факт, що Іван намагався зосередити свою діяльність саме на відновленні української культури і народності , адже саме він розпочав період розвитку сучасної української мови у 1798 році після опублікування “Наталки Полтавки”.

Отже ми сміло можемо сказати те, що Іван Котляревський, видатний український поет, який ввів в Україні театральне дійство, і допоміг зрозуміти всю красу України і її цінностей, які були, є і будуть.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *