Твір на тему: “Жіноча дружба”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Є багато різних теорій щодо жіночої дружби. Звісно ж, то не дивно, адже на колір і смак товариш не всяк, відповідно, скільки людей, стільки й думок. Одні стверджують, що жінка не може дружити із жінкою, бо це не призведе ні до чого доброго.

Твір на тему: "Жіноча дружба"

Мовляв, вони тільки вміють одна одній фальшиво усміхатися, діляться останніми подіями й обговорюють інших таких же псевдоподруг.Це максимум, що може їх зближувати. Хоча ні, є ще однекупівля одягу, який одна подруга навмисно радить іншій, знаючи, що саме цей колір їй не пасує, а й тій сукенці вона виглядає ще більш товстою, аніж є насправді!

Одначе інші вважають, що дружба між жінками всетаки може бути справжньою та плодотворною. Тобто, вони можуть дійсно від щирого серця радіти одна за одну, підтримувати у складну мить й давати підходящі поради, котрі в дійсності згодяться, а не будуть викинені простонапросто на вітер.

Особисто я вважаю, що дружба не залежить від статті людини чи інших її особливостей. Це тільки формальності, бо насправді бажання людини спілкуватися та дружитице те основне, що є наріжним каменем у такій делікатній справі, й тільки це відображається на товаришуванні.

Якщо люди дратують одне одного, то, логічно, що приятелями вони не будуть. Проте якщо двом людям добре разом, байдуже, хлопець і хлопець, дівчина і дівчина, хлопець і дівчина, то чом би й не дружити у такому тандемі?Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *