Твір на тему: “Засоби масової інформації (ЗМІ)”

загрузка...

Твір на тему: “Засоби масової інформації (ЗМІ)” 3.60/5 (72.00%) 5 votes

Засоби масової інформації відіграють доволі серйозно й важливу роль у житті кожного з нас. Це новини по телевізору, радіо або статті у газетах чи журналах.

Твір на тему: "Засоби масової інформації (ЗМІ)"

Насправді таких засобів є дуже багато, тому їх навіть не треба намагатися усі перерахувати, вищесказаного буде цілком достатньо. Чи ви колинебудь задумувалися, як сильно звичайна реклама здатна вплинути на свідомість людини?ЗМІце не просто реклама, це набагато масштабніше. Перш за все, треба сказати, що люди довіряють перевіреній інформації більше, але це не означає, що вона завжди несе у собі ось корисне та навіть правдиве.

Треба змиритися з тим, що журналіститеж люди, котрі мусять заробляти, як і всі, тому за гроші навіть із вигаданої «правди» можуть зробити грандіозну подію. Люди поособливому реагують на те, що бачать на власні очі (навіть, якщо це екран домашнього телевізора), чують (якщо ж ще підібрати привабливий голос диктора!) та читають (останнє узагалі здатне викорінити здоровий глузд, адже те, що написано пером, того і сокирою не вирубати).

Засоби масової інформації мають величезний вплив на людей, тому треба бути вельми обережним, коли переглядаєш ранкову колонку у газеті або дивишся сенсацію по телевізорі. Саме через ЗМІ влада часто намагається контролювати народ, однак навіть той факт, що у абревіатурі є слово «масова» – не означає, що там усе чисто й без фальші.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *