Твір на тему: “Залежність від Інтернету”

загрузка...

Твір на тему: “Залежність від Інтернету” 4.00/5 (80.00%) 11 votes

Інтернет і соціальні мережі  в наш час стоять далеко не на останньому місці у нашому житті. Світ прогресує, і всі ми стараємося йти в ногу з часом. Але чи не переростає це у «хворобу»?
Для початку давайте розберемося, для чого з самого початку, по ідеї, мав створитися для людства Інтернет, яка ж його мета?
До того як ще не було у нашому житті Інтернету, було досить важко знаходити потрібну інформацію, робити розрахунки. Тобто Інтернет, сам по собі, з самого початку, ніс за собою наукове призначення. Адже, як зручно зберігати всю інформацію світу, і всевсевсе в одній «коробці» під назвоюкомпютер.
Згодом компютер набув нові можливості, і почав мати інше призначення. Так, звісно, спілкуватися з однокласниками, друзями, одногрупниками, які за кордоном, та взагалі зібрати людей з різних кінців світу – це дуже класно. Але, нажаль, багато людей проникаючись цим всім, перестають відчувати межу реальність, губляться у часі і просторі. Навіть вийшовши на вулиці ми побачимо десятки людей листаючих щось у своїх телефонах. Люди почали зловживати цим, вони почали жити віртуальним життям забуваючи, що є реальне. Згідно світовій статистиці 10% населення є залежними. Фахівці навіть розробили методи позбавлення цієї залежності для людей.
Звісно, в Інтернеті є багато чого корисного, повчального, але деякі навіть не знають цього, та в принципі не знають нічого крім соціальних мереж. Потрібно вміти все поєднувати, використовувати розумно, та не забувати про те, хто ти є насправді!Схожі твори

Один ответ на “Твір на тему: “Залежність від Інтернету”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *