Твір на тему: “Як знайти друзів”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

А як ви знайшли свого першого друга? Чи памятаєте ви взагалі про нього? Мабуть, першим другом кожного з нас були наші мами, котрі подарували життя й одразу стали надійною опорою, підтримкою та захистом для новонародженого дитяті.

Твір на тему: "Як знайти друзів"

То як же ж далі шукати друзів? Може, слід бігати із біноклем чи ба навіть із лупою, шукаючи їх по кутках та під ліжком? Вельми дивне це словосполучення – «Знайти друга». Звичайно, буквально сприймати його не потрібно, але тим не меншдрузів якось заводять.Ні, певна річ, що не так, як домашніх тварин, бо то повний абсурд, якщо ми будемо сприймати усе так фактично! Із певними людьми ми знайомимося у звязку із конкретними обставинами, що склалися; тобто, знову ж таки, втрутилася доля й звела двох людей, котрі чудово могли би спробувати контактувати, поладити й подружитися.

Якщо ти бігатимеш довкола й кричатимеш про те, що тобі потрібен другніхто не відгукнеться. Треба спробувати помовчати про це, і тоді таки точно якимось дивним, на перший погляд, чином, у твоє життя постукається щастя у людському амплуа. Ні, то не магія й не фантастика.

Таке справді буває, бо друзі, напророчені долею, завше знаходять одне одного, можливо, хоч й не одразу. Шукай і знайдеш; чекай і дочекаєшся; дій і вдача буде на твоєму боці.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *