Твір на тему: “Як стати успішною людиною?”

загрузка...

Твір на тему: “Як стати успішною людиною?” 3.32/5 (66.36%) 22 votes

Давайте спочатку розберемося, що насправді означає бути успішною людиною. Можливо це означає стати успішним, досягти успіху в якійсь важливій справі, чи відбутися, як особистість? Але варто зрозуміти, що «успішний», не означає «щасливий», і ніколи не варто плутати ці два поняття.
Досягти успіху абсолютно у всьому: в коханні, в бізнесі, в науці, в стосункахв принципі не можливо. Тому успішні люди, які твердо стоять на ногахзнають, що охопити все не можливо, і часто визнають фіаско в інших сферах. Але всі без вийнятку знають, що набагато легше чогось досягати, коли за спиною є крила закоханості, коли є кохана людина, яка завжди зрозуміє і підтримає, дасть пораду і ніколи не осудить.
Так, щоб ж, насправді, потрібно зробити, аби стати успішним?
Поперше, потрібно зрозуміти, що саме для тебе означає успіх, тому, що для кожного він різний. Для когось головний успіх в науці, а для когось це не потрібна дрібниця.
Вдалим прикладом є Ван Гог який за життя продав лише одну єдину картину йому не потрібні були гроші і він не ганявся за  гонорарами , за те зараз його картини користуються шаленою популярністю, які коштують мільйони. Значить він всетаки став успішною людиною, хоч і посмертно.
Подруге, потрібно памятати, що все залежить лише від вас самих. Не потрібно чекати, що хтось згодиться «працювати» на ваш успіх. Якщо ви зупинитесь, то ніхто за вас і не доведе всю справу до кінця. І ваша мрія так і не збудеться.
Але саме головне не плутати мрію і мету.
Мріяце казка, яка не завжди може стати реальністю, але щоб стала, для чого потрібно дуже багато працювати. А метаце конкретне, реальне завдання, яке людина ставить перед собою, і яка попри все має його виконати.
А взагалі, прагнути успіху і успішності, потрібно тверезо оцінити ситуацію, чи це справді можливо, чи це є лише мріятака собі не здійсненна казка. Зрозуміти, як краще поступати і діяти, аби досягти того самого успіху!Схожі твори

Один ответ на “Твір на тему: “Як стати успішною людиною?”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *