Твір на тему: “Як розпізнати фальшивих друзів”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Як розпізнати фальшивих друзів"

Час краще всього дозволяє розпізнати псевдодрузів, в очах котрих повно фальші й обману, брехні. А ще мама, яка чомусь завше помічає таких людей, перш ніж це зробимо ми.Ми не перше покоління, яке часто може помилитися у виборі друзів. Кажуть, що друзів не обирають, але чому ж у такому випадку випливає, що доля підносить нам фальшивих товаришів, про яких ми дізнаємося тільки із плином часу?

Логічна відповідь тільки одна: либонь, тому що доля вирішує нас загартувати, переконавши у тому, що навіть після зради людини, котру ти вважав чи вважала найліпшим другом, можна (і треба) продовжити рухатися, незважаючи на перепони й минуле, котре дійсно завжди складно відпускає.

У майбутньому також будуть розчарування, бо ніхто не може забезпечити тобі світле життя без жодної хмаринки. Та завжди треба памятати, що то просто був поганий «друг», а не погані люди.

Не треба через одного розчаровуватися одразу у всіх. Помилки бувають, не заперечуватиму, але ж вони існують для того, щоби надалі ти їх не допускав.

Розпізнавши фальшивого друга один раз, надалі буде набагато легше остерігати тих, хто зможе тебе ошукати (не в буквальному, звісно, сенсі), подарувавши хибну надію на довголітню дружбу й щасливі роки, проведені в довірі й підтримці плічопліч.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *