Твір на тему: “Як книги можуть стати найкращими друзями”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Як книги можуть стати найкращими друзями"

Життя людини повязане з  книгами з самого її народження. Перше джерело, котре веде дітей у світ книгице мати, розповіді та колискові якої заворожують дітей перед сном.Так з дитинства ми вчимося цінувати книгуДіти носять свої підручники в шкільних сумках і піклуються про них.
Книги, як БхагавадГіту, Махабхарату, Коран, Біблія, надихать нас і дають одні з найкращих уроків у нашому житті.
Деякі книги  навчають, як допомогти суспільству. Інші розповідають про життя успішних людей, які показують нам путь боротьби на шляху до успіху.
Книги, як золоті копальніВони виправляють нас, коли ми збиваємося, веселять нас, коли нам нудно і складаюь приємну компанію, коли ми почуваємо себе самотньо. Вони показують світ під іншим кутом зору, який, у свою чергу, дає змогу насолодитися красоюЦі паперові товариші приймають нас і ведуть у місця, які ми ніколи не бачили, дають моральний ріст, який ми завжди відчуваємо, і  різноманітні країни, які ми  можемо уявитиЯкщо ви хочете вибрати кращу подругу у вашому життя, то саме час, щоб вибрати книгуВона буде найкращим другом. Тому що книги можуть скласти людині компанію у  добрі, або погані часи життя.
Інколи, щоб відвідати іншу країну, замилуватись природною досконалістю, або дивуватись місцевому колориту, потрібно просто розгорнути цікаву книгу. Бо вонаце любов, біль, пригоди, враження, переживання у твердій обкладинці. Тому, якщо у вас немає настрою, або був поганий день, завжди можна знайти розраду в мудрій помічницікнизі.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *