Твір на тему: “Як додати квартирі затишку і комфорту”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Як додати квартирі затишку і комфорту"

Мабуть, кожному хочеться вдома відчувати себе поособливому, бо дім, як відомото не щось фізичне чи матеріальне; це не квартира чи будинок, це стан душі. Це може бути справді місце чи людина, одначе якщо місце ще можна зробити затишним та комфортним, то людину, на превеликий жаль, не змінити.То що ж треба зробити, аби на обличчі власника квартири миттєво зявлялася усмішка, коли він переступає поріг свого гніздечка? Можливо, заздалегідь запросити в гості друзів, котрі махатимуть щовечора перед носом повітряними кульками й співатимуть щось весело? Або навчити собаку знімати пальто, відчуваючи, як вона скучила? Здається, треба зробити щось менш радикальне, проте більш дієве.

Стіни можна обклеїти мотиваційними картинками, розвішати фотографії, на яких закарбовані дорогоцінні моменти, розклеїти гірлянди, навіть якщо то не зима! Зазвичай дискомфорту надають ті речі, які власник не хотів би бачити у себе в квартирі, але ж вони себто мусять бути, бо так сказала мамабратчикума.

Зніми ті штори, які ти терпіти не можеш. Зміни покривало, яким застеляєш ліжко, якщо воно тобі ріже очі. Продай чи викинь торшер, він дійсно не пасує. Все залежить від насяким буде наше помешкання, що пануватиме у ньому, і як прийматиме, коли ти повертатимешся додому після довгого робочого дня. Умій помічати дрібничкичасто вони відіграють чи не найсуттєвішу роль.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *