Твір на тему: “Я – європеєць”

загрузка...

Твір на тему: “Я – європеєць” 3.00/5 (60.00%) 4 votes

Твір на тему: "Я – європеєць"

Ми живемо у чудовій країні, котра дозволяє нам мати хорошу освіту і престижну роботу. Українасуверенна держава, громадяни якої повинні пишатися нею. На жаль, наша країна зараз переживає не найкращі часи, але тим не менш, ми маємо памятати, що рано чи пізно будьякий дощ закінчується та на небі зявляється веселка. Люди звикли вішати одне на одного ярлики, ось так і зараз урядовці женуться за незрозумілими стандартами, себто намагаючись зробити з нас європейців.
Ми стрімко прямуємо в Європу, думаючи, що вонато і є наше спасіння. Дехто вважає, що якщо ми зватимемося європейцями, то ситуація в країні враз покращиться і усі війни припиняться. Та хіба важливо, де ми є і які папери затверджують це? Найголовнішезалишатися людиною. Я не претендую на абсолютність своєї думки, проте європеєцьце всьогонавсього слово. Чомусь зараз люди вважають його авторитетнішим та промовляють гучніше, аніж слово «українець».

В першу чергу яукраїнка і не хочу, аби мене називали поіншому. Європеєць чи українецьто не грає ролі, якщо людина веде себе однаково, будучи названою і так, і так. Україна, як і люди, може змінюватися. Байдуже, як вона зветься і як називають її громадян. Бажаючи досягнути чогось кращого, люди часто забувають про те, що дало їм поштовх. Змінице добре, але тільки у тому випадку, якщо відбуваються вони на користь не лише владі, а й людям.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *