Твір на тему: вода

загрузка...

Твір на тему: вода 2.00/5 (40.00%) 1 vote

Твір на тему: вода

Вода є найважливішим елементом життя будь якого живого створіння на Землі. Завдяки їй, щоденно відбувається мільйони процесів, як в організмі так і в навколишньому середовищі. Вода може бути, в газовому стані, твердому або рідкому. Найчастіше вона буває в рідкому. При мінусових температурах, замерзає і перетворюється на лід. Коли дуже жарко то випаровується і стає у вигляді пари. Так у всесвітньому круговороті води вона приймає всі три вигляди по черзі.Щоб добути питну воду для спожиття, потрібно затратити багато часу та ресурсів. Для початку беруть воду з річок та озер, пізніше її очищають від усіляких бактерій та дрібних організмів, за допомогою фільтрів. Так відбувається декілька разів. На самому кінці, воду штучно збагачують вітамінами та мінералами. Після цього, вона потрапляє у контейнери для води і потім по трубах, до споживачів які її п’ють.

У людському організмі вода засвоюється близько 20 хвилин, якщо її підігріти, то ще швидше. Ліпший вплив води на організм, буде якщо додати лимонного соку або ложку меду. Сама по собі вода, має цілющі властивості і випиваючи щодня по 2 літри, Ви уникнете багатьох проблем здоров’я.

В світі кожна жива рослина, тварина чи людина потребує води щоденно для підтримання своєї життєдіяльності на нормальному рівні. Щоденно вода втрачається з потом, сечею, слиною, тож поповняти запаси води в організмі потрібно постійно, навіть якщо Вам цього не дуже хочеться.

Вода може бути технічна та питьева. Технічна використовується для різних потреб, в основному для миття. Питєву ж можна робити у себе вдома, достатньо пропустити її через фільтри грубої та тонкої очистки. От і все маєте питєву воду. А можна викопати криницю і теж будете мати питєву воду. Вода має велику силу, і її в світі є дуже багато, не витрачайте на марне воду, бережіть її.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *