Твір на тему: “Вигляд з мого балкону”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Вигляд з мого балкону"

Я мешкаю у новоспеченій багатоповерхівці в одному зі спальних районів міста. Квартира знаходиться на дванадцятому поверсі, але це не означає, що вигляд з мого вікна чи балкону, буде таким, як можна собі уявити.

Суворі будні показують наступну картину: навпроти стоять такі ж багатоповерхівки, видніється торговельний центр, дитячий майданчик, де вельми рідко бачу дітей, а також місце паркування для автомобілів, де ніколи немає вільного бодай одного метра. Ось таке життя сучасних людейшвидке, моторне, виснажливе, зрештою.На це уже не натякають, а про це уже кричать клумби, точніше те, що від них залишилосяквіти зівяли, а бодай якусь зелену зону знайти, відверто кажучи, неможливо. Зазвичай я відкриваю двері балкону, аби насолодитися красою природи чи вдихнути ковток свіжого повітря, одначе цього всього бракує, його немає.

Повітря запилене, має запах газів та викидів із фабрик; зелена територія стала чорною від постійних ремонтних робіт на дорогах та риттям ям коло каналізаційних люків. Страшно, що буде далі? Невже, коли через три роки я знову виходитиму на балкон, то доведеться вдягати марлеву повязку?

Чи, може, я недооцінюю силизразу ж натягати на себе кисневу маску?! Мені шкода, що красу ми бачимо тільки на екранах телевізорів. Насправді ж ситуація запущена й то лякає, оскільки нині помирає усе те, завдяки чому ми іще живі та дихаємо.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *