Твір на тему: “Відстань”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Колись все розпочалось трішки більше ніж двадцять років тому. В маленькому місті зустрілось дві дівчинки, одна вже була дорослою, як тоді їй здавалось, а інша приїхала із-за кордону з батьками, вона була ще маленькою. Ця малеча навіть не пам*ятає тої їхньої першої зустрічі та знайомства. Незабаром вони стали найкращими подругами.

Старша дівчина ще гралася з меншою, відповідала на її запитання, полюбила її як рідну сестричку.Роки йшли, вони ставали старшими, проте завжди були вірні одна одній. Були найдорожчими друзями, не кожен може дозволити собі мати такого друга в житті. Тут і перше кохання, перші секрети, перші вечорниці та дискотеки, перші розчарування та образи. Підтримували один одного як могли, довіряли, а саме головне – вони ніколи не сварились за 21 рік своєї дружби. Такій дружбі міг позаздрити кожен, бо не у кожного трапляється така людина за життя.

Але доля вирішила зіграти по своєму сценарію. Старша дівчинка, яка вже практично влаштувала своє життя, в один момент все кидає та їде з країни. Перших півроку вони спілкувались у вайбері практично цілими днями. У кожної щось змінилось за цей час, хтосьбув просто на емоціях від побаченого та пережитого за кордоном, одна з них вже готувалась до самого чудового та щасливого дня – весілля. Ще цей один особливий день однієї з них, вони пережили разом. А далі просто все рухнуло, вона поїхала з країни і просто зникла. Там вже практично має свою сім»ю, свійдім.

Відстаньзіграла свою роль у їхньомужитті, адже дійсно ніякі стосунки, ніяка дружба не витримують цього. Шкода, до болі шкода втратити таку людину, але невідомо через що: чи то через відстань, чи то через принципи. Невідомо, але до сліз.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *