Твір на тему: “Від чого залежить доля людини?”

загрузка...

Твір на тему: “Від чого залежить доля людини?” 5.00/5 (100.00%) 2 votes

Юлій Цезар казав :”Кожен коваль своєї долі“. Впродовж віків філософи сперечались над питанням чи справді доля залежить від нас самих, але точної відповіді немає і досі.

Твір на тему: "Від чого залежить доля людини?"

Я все ж більше схиляюсь до думки Бертольта Брехта, який говорив : “Доля людининайчастіше в його характері.” Тобто, дещо з того, що трапяється з нами, залежить від наших вчинків. Недарма всі наголошують про так званий закон бумеранга. Адже, якщо ти постійно робиш тільки зло, то безглуздо сподіватися на хороше ставлення до себе.Іноді, люди все своє життя жаліються на тяжку долю і нічого не роблять для того, щоб покращити своє життя. Вдалим прикладом цього є головна героїня твору Бориса ГрінченкаКаторжна“. Дівчина, жаліючись на свою тяжку долю, часто відштовхувала людей, які хотіли їй допомогти, через що не мала нікого поруч.

Самотність та образа на навколишній світ підштовхнули її на помсту, а саме на вбивство. Та все ж героїня одумалась та не зробила цього, але розплатилась за таке рішення своїм життям. З одного боку її шкода, а з іншогоні. Бо у неї було багато можливостей змінити своє життя на краще, та дівчина чомусь не бажала цього.

Іноді, нам здається, що доля з нами несправедлива, але це не так. Для того, щоб отримати своє щастя, потрібно пережити не одне горе. Тому, якщо у вас є якісь проблеми, то не слід ображатися на долю, оскільки ви на правильному шляху до свого щастя.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *