Твір на тему: “Вибір професії”

загрузка...

Твір на тему: “Вибір професії” 4.33/5 (86.67%) 9 votes

Одним з досить важливих питань у житті людини займає вибір її професії на все своє життя. Кожна дитина закінчуючи школу, яка переходить у доросле життя про це задумується. В такий момент дуже важливо розібратися в собі, зважити все, прислухатися до поклику свого серця, згадати про всі свої таланти та здібності  і обрати вірний варіант, аби в подальшому не пошкодувати.
Кожна професія підходять далеко не кожній людині, вона вимагає певних особистісних якостей. Наприклад, якщо взяти найбанальніший приклад, професія лікаря, то потрібно враховувати головний факт, бажання допомагати людям, вміти їх вислухати та підтримати, проявляти турботу і йти на самопожертву. А якщо говорити про професію педагога, вчителя то обовязково повинна бути присутня любов до дітей, турбота, і бажання передати комусь свої знання. Юрист і адвокат, наприклад, повинен в першу чергу думати про честь і справедливість, на першому місці у якого повинні бути закон і істина.
Та незважаючи на  вибір своєї професії, важливо враховувати і те, що аби бути «асом» у своїй справі потрібно багатобагато вчитися, і знань в школі для цього далеко  недостатньо. Часом навіть для того, щоб достатньо володіти своєю професією мало навчатися в вузі, потрібні знання можна отримати лише через досвід, багато років працюючи.
Взагалі  є багато моментів на які потрібно звертати увагу при виборі професії, часом доводиться приймати спонтанні рішення, або ті, які і не зовсім до вподоби. Адже часто виступають вперед пріоритет не навчання, а те що будеш в одному ж вузі з своїми друзям. Але потрібно памятати, що у цьому всьому ми втрачаємо себе. Не варто про це забувати ніколи!Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *