Твір на тему: “Весна”

загрузка...

Твір на тему: “Весна” 5.00/5 (100.00%) 1 vote

Твір на тему: "Весна"

Зимою всі ходять укутані в теплі шарфи, одягнені в найтепліші куртки, дві пари штанів, рукавички, та тепле взяття. Та, здається, що як би ти не вдягнувся ти все рівно змерзнеш і буде холодно. Зимаце час коли ніколи не можна нагрітися, та й вона швидко всім набридає, всі вже швидше чекають весну, настання та прихід тепла, сонця.
І ось, настає, така довгоочікувана весна. Промінчики сонця пестять кожну клітинку тіла, це тепло  наче проходить через тебе залишаючи на душі приємний «після смак». На душі стає так тепло і затишно.
Для мене веснаце найкраща пора рокуя готова жити у весні вічно, адже разом з пробудженням всього живого від сну пробуджуються і прекрасні думки, плани, ідеї та мрії. Хочеться починати втілювати в життя все те, що ніяк не міг наважитися.
Весною все розквітає, природа подає перші ознаки життя, і це таке прекрасне видовище, коли щоранку помічаєш, що надворі стає все зеленіше і все краще. Хочеться щодуху бігти на вулицю і вдихати на повні легені це незвичайне, весняне повітря, яке мак і манить. Воно мені нагадує наркотикраз вдихнув і спинитися вже не можливо, хочеться ще і ще, і з лиця не зникає посмішка, вже не хочеться йти, в таке здавалось, затишну домівку, хочеться просто кружляти від переповнених емоцій.
Справжню насолоду відчуваєш коли вже знімаєш цю важку зимову куртку, йдеш по сухому асфальту, в лице дує легесенький весняний вітер, і руки вже не хочеться ховати від холоду.
Для мене весна  це завжди, щось приємне і класне, те, що не набридне ніколи.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *