Твір на тему: “ВАЖЛИВІСТЬ ЧИТАННЯ У ЛЮДСЬКОМУ ЖИТТІ”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Щось таки приваблює нас у книгах, ми часто губимося серед сторінок, намагаючись віднайти поміж рядків чи то підказку, чи то пораду.

Твір на тему: "ВАЖЛИВІСТЬ ЧИТАННЯ У ЛЮДСЬКОМУ ЖИТТІ"

Безперечно, саме книгице одне з переліку тих естетичних задоволень, яке не просто розслабляє (хоча навряд чи ти розслабишся, читаючи заплутаний сюжет містичного роману або напружений детектив, проте це вже зовсім інша історія), а ще й дозволяє нам розвиватися, йти вперед та ба більшевиходити за межі свого розуму.
Читання посідає досить актуальне місце у наших життях. Люди діляться на два типа: ті, хто люблять читати, а також ті, хто іще просто не знайшов підходящої книги, аби також полюбити цю справу. Не читаючи, ми деградуємо, хоча так може навіть не здаватися. Але, подумавши, ви дійсно переконаєтеся у тому, що життя було би геть іншим, якби ми нічогісінько не читали.

Ми щодня натикаємося на різноманітні написи. Газети, журнали, етикетки, реклами тощоце далеко не весь перелік того, на що кожного божого дня реагують наші очі й відволікаються. Читатице те, що закладено на генетичному рівні, саме тому діти починають вчитися читати усе в більш ранньому віці.

То таки точно можна назвати еволюцією, бо роки, прожиті людьми на цій землі, не були даремними. Про що ж, врештірешт, говорити з людиною, яка ніколи не тримала жодної книги в руках?Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *