Твір на тему: ” УЯВІМО НАШ СВІТ БЕЗ ТРАНСПОРТУ”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Двадцять перше століттячас новітніх відкриттів, дивовижних винаходів та нанотехнологій, котрі здатні вразити всіх та кожного.

Твір на тему: " УЯВІМО НАШ СВІТ БЕЗ ТРАНСПОРТУ"

Однак важко уявити наш величезний світ без такої незначної, здавалося б, проте невідємної складовоїтранспорту. Кожен з нас кудись поспішає, тому будьякий вид перевезення, за винятком власних ніг, є вельми доречним, зручним та актуальним, адже час нещаднийвін нікого не жде, але незважаючи на цей факт, усі ми намагаємося встигнути.Світ без транспорту виглядав би якось сумбурноуявіть лише, що вулицями міста не їздитимуть велосипедисти, ти ніде не зустрінеш маршрутного таксі, котре попутно підбере тебе, бо ти через поспіх майже запізнився на місце призначення. Жодних поромів, залізниць, тролейбусів, трамваїв та метро.

Можна одразу сказати, якщо подумати логічно, що жінка, будучи не пунктуальними істотами, масово почнуть запізнюватися ще більше! У світі зміниться багато чого. Перш за все, зявиться чимало вільного простору, який до цього дня займали легкові чи вантажні автомобілі, тунелі метрополітену або примітивні зупинки/стоянки.

Та транспорт вигадали саме для того, аби полегшувати життя людям, яке і без цього є складним у цьому жорстокому світі, де кожна дрібничка здатна зачепити за живе. Отож, звідси випливає висновок, що без будьякого виду транспортубуде кепсько. Ми повинні робити усе для того, щоби життя приносили насолоду, а не навпакиускладнювати його.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *