Твір на тему: українська пісня

загрузка...

Твір на тему: українська пісня 4.50/5 (90.00%) 6 votes

Українська пісня
Україна завжди славилася мелодійністю своєї мови. Найяскравіше відображення милозвучності мови відобразилося в національних піснях. Існує навіть легенда, що коли Творець роздавав країнам таланти, то Україні не лишилося нічого і він вирішив подарувати їй пісні, з тих пір пісня – це душа українського народу.
Більшість пісень пройшли дуже довгий історичний «шлях» і дійшли до сучасників не в первозданному стані. Вони відіграють дуже важливу роль у фольклорі, адже пісні складалися українцями в усі часи і описували їхнє життєве становище. Їх можна охарактеризувати, як вольові, сильні, бунтарські. Українці в піснях бідкалися на свою долю, проте не змирювалися з цим, тому їх виконання більш енергійне, ніж, наприклад, у росіян.
Існує дуже багато видів пісень, серед них: народні, календарно-обрядові, побутово-ліричні, соціально-побутові та епічні. Деякі пісні вважаються народними, хоч і мають власних авторів, таких як: Маруся Чурай, козак Семен Климовський.
До сих пір ведуться дискусії стосовно справжніх назв та достовірних змістів старих пісень. Адже, кожному регіону України властивий свій власний стиль і тому можна почути декілька варіантів виконання однієї й тієї ж пісні, не проїхавши і 100 кілометрів. Наприклад, назва пісні «За світ встали козаченьки», має альтернативну назву «Засвистали козаченьки» і визначити, яка з них є достовірною майже неможливо.
Якщо подорожувати не лише по теренах України, а й відправитися за кордон, то у багатьох піснях можна почути знайомі українські мотиви. Наприклад, відома щедрівка «Щедрик» знайшла своє відображення в Америці, де пісня з тим же мотивом, але іншими словами вважається національною.
Отож, роль української пісні дуже важлива і проявила себе не тільки в українській культурі та житті українського народу.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *