Твір на тему: українська мова

загрузка...

Твір на тему: українська мова 4.07/5 (81.36%) 236 votes

Українська мова

Українська мова вважається однією з найкрасивіших мов світу. Я думаю, що це цілковита правда, адже милозвучність та гармонія нашої мови примітна неозброєним оком.
Варто віддати належне всім нашим героям минулого, які відважно боролися за право розмовляти українською. Люди крадькома говорили між собою на рідній мові, тому що раніше багато хто хотів нав’язати нам чужорідну мову. Українці 18-20 століття мужньо боронили свою мову, історію та культуру. Завдяки їм ми знаємо своє коріння. Українська мова – це мова мільйонів, це мова добрих і вільних людей, мова справжніх героїв та люблячих матерів.
Можна тільки собі уявити, скільки треба було вистраждати, щоб мати можливість просто розмовляти на тій мові, яка тобі рідна. Ми живемо в 21 столітті, але зазіхання на нашу мовну культуру до сих пір продовжуються. Але наш народ – це народ сильний духом і витримкою. Українці мають свою думку, слово та свободу.
Українська мова вивчається не тільки в нашій країні, але і за рубежем. Багато різноманітних національностей прїздять до нас, почувши нашу мову, вони хочуть навчитися нею розмовляти.
Про українську мову говорять, що вона солов’їна. Я вважаю, що це твердження цілком правильне. Краса нашої природи, душевна доброта та простота, чуйність та милосердя, мабуть, створили цей національний шедевр ще в прадавні віки.
Наша мова розвивалася, але її краса залишається незмінною. Українці повинні вивчати її досконало, щоб майбутні покоління мали право на вільне користування нашою ріднесенькою українською. Від малого до велика, від молодого до старого – всі розуміють важливість збереження нашої солов’їної. Мова, яка такими силами збереглась до сьогодення, повинна бути нашою гордістю. Народ, який пишається своєю мовою і історією, стає могутнім та непереможним!Схожі твори

2 ответов на “Твір на тему: українська мова

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *