Твір на тему: “Твори добро і воно обов’язково до тебе повернеться”

загрузка...

Твір на тему: “Твори добро і воно обов’язково до тебе повернеться” 3.00/5 (60.00%) 2 votes

Твір на тему: "Твори добро і воно обов’язково до тебе повернеться"

Всі в своєму житті ще з малечку зустрічалися з добром, та з допомогою для ближньогодля мами, тата чи навіть для незнайомої людини. І також допомагали нам, коли ми впали, щось впустили з рук, чи просто вдягнутися. Далі чим дорослішали, тим наші можливості ставати більшимиі тим самим допомогти чи нашкодити ми могли більше.
Звичайно, ніхто нічого не зобовязанийі ніхто нікому нічого не повинен робити, все залежить від бажання людини. Допомагати і творити добро навіть і походить від слова добровільно, це цілком індивідуально. Хтось може бути волонтером, займатися доброчинністю все життя, а хтось і може бути грубим і злим і ніколи нікому не допомагатице вибір і рішення кожного з нас окремо.
Є такі люди, які самі по собі добрі і їм властиво допомагати, вони підсвідомо це роблять, їх навіть не обовязково про це просити. А є люди повна протилежність, вони замкнуті в собі, і їм легше нагрубити, аніж допомогти, вони думають, що вони нікому нічого не зобовязані, і їм нічого не обовязково робити.
Протеі в тих і в інших людей може будь що статися, ніхто ні від чого не застрахований, проблеми настануть в самий не очікуваний момент, та в принципі вони завжди не очікувані. І тоді, людина губиться, не знає що робити куди бігти та у кого просити допомоги. І вони просять допомогти всім, хто чим може, каючись в своїх гріхах.

Ось тоді, на мою думкуі наступає правило бумеранга, все те погане, що ти зробив, саме в такі моменти повернеться до нас в десятикратному розмірі.
Тому я і думаю, що потрібно творити добро, для того, що ніхто не знає де прокинеться завтра, та чи взагалі прокинеться.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *