Твір на тему: “Твір про шкільне життя”

загрузка...

Твір на тему: “Твір про шкільне життя” 3.00/5 (60.00%) 2 votes

Твір на тему: "Твір про шкільне життя"

Кожен з нас вчився в школі, хтось там був недавно, а хтось вже  навіть не згадає свої шкільні роки, але школи була присутня у житті кожного. Про школу згадують всі по різному, хтось з посмішкоюа хтось воліє взагалі ніколи не згадувати той жахливий для нього час.
Шкільне життя справді у всіх різне і абсолютно  не схожехтось в школі був популярним, а хтось, скажімо, не дуже. Завжди у кожному класі діти ділилися на групи, це було, є і буде, і це не підвладне нікому, це просто стається і потрібно сприймати це як факт. Характери у дітей різні, хтось слабший, а хтось сильніший. І саме у підлітковому віці, коли всі лише формуються і хочуть показати своє «я», тоді сильніші явно домінують над слабшими. Так, за часту це образливо і не прийнятно, але це житті.

І школа ще те місце для виживання. Саме виживання, у школі потрібно вміти показати себе, показати, що ти не слабкий і можеш за себе постояти та в будьякому випадку дати відсіч кожному хто захоче завдати тобі болю і не принципово морально чи фізично. В будь якому класі є «кращі», які дивляться на всіх з висока, хамелять всім підряд, ставлять себе вище всіх і цим пишаються, а ще люблять глузувати з «сірих мишок».
В той часці «сірі мишки» раз змовчавши, дають зелене світло ворогам, які бачать, що їм за це нічого не буде, продовжують насміхатися, і підвищувати собі самооцінку завдяки їм. І їхнє горе в тому, що вони змовчали, але такий їхніх характер, вони не винні.
Різниця лише в тому, що життя завжди все ставить на свої місця і там вже немає шкільних парт, і воно показує хто є хто і за часту все може ой як не передбачувано перевернутися.Схожі твори

Один ответ на “Твір на тему: “Твір про шкільне життя”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *