Кожна сучасна дитина не знає горя,вона привикла до кращого життя, без труднощів і повсякденних проблем. Але ми неможемо собі уявити, як було важко жити нашим предкам, коли вони були такі ж як і ми.
Тему дитинства у двадцятому столітті підняв англійський письменник Чарльс Діккінс. У своїх творах чоловік писав про дітей і їх нещасливу долю. За життя його невизнавали, як поета і людину, лише після смерті світ побачив його творчість у вигляді романів. Його секрет такої популярності заключався у тому, що і сам Діккенс перейшов через усі труднощі, які описав у творі, він пережив усе це, щоб донести до нас силю людської віри у краще майбутє.
Одним із найпопулярніших романів автора був твір “Пригоди Олівера Твіста”- це був перший його роман у якому поставала проблема дитинства. Переважно усі романи авора були однієї теми: розповідь про дитину, яку покинули батьки, яка переслідується іншими, щоб забрати усю спадщину. Уцьому творі Діккенс змальовує зло, яке наполегливо намагається зашкодити Оліверу.
Переважно усі романи автора мали хороший кінець, саме цю рису люблять сьогоднішні його читачі. Оскільки це дає нам надію у краще майбутнє. Автор, як ніхто інший знав свою роботу, тому що, йому доводилося побувати на місці своїх головних героїв і саме це надихало його на створення чогось нового. Він дає нам можливісь вірити у зось краще ніж ми маємо сьогодні і саме це є головним у його творчості.