Твір на тему: “Телевізори”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Телевізори"

В наш час телевізори є майже в кожному домі, швидше рідкість якщо його немає, аніж те, що їх може бути навіть декілька, по одному в кожній кімнаті.

Люди звикли приходячи додому, вирішивши всі свої справи лягати на диван та включати собі телевізор, не важливо фільми це чи серіали, музика чи новини, люди так відпочивають. І це не є дивно, люди вже не задумуються, що робити  прийшовши додому, а роблять це на автоматі.Є люди, які дивляться телевізор вкрай рідко, аби подивитися якийсь окремий цікавий, для неї, фільм, або, щоб дізнатися новини в світіЦе люди, які адекватно сприймають телебачення та розумно його використовують, розуміючи істинне його призначення.
Також існують люди, які зловживають телевізорами, вони сидять перед ними цілодобово, віддаючи їм весь свій вільний час. Такі люди, найчастіше, навіть не задумуються над тим, що саме дивитися, сам факт, для такої людини вже щастя.
Нажаль, такі люди не розуміють, що в нас час, за допомогою телебачення нами, простими людьми, маніпулюють ті, кому це вигідно. Нам говорять інформацію, не важливо правдиву чи ні, яку потрібно їм, щоб ми її почули. За допомогою телевізораа саме реклами нас агітують, нам щось пропонують, нас на щось підштовхують.

Часом за цими всіма справи приховуються великі психологи, які досить вміло і тонко знаходять ниточки за, які нам можна тягнути так, як це комусь потрібноТому потрібно завжди ставитись до такого свіжо, на тверезу голову, переварюючи всю отриману інформацію.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *