Твір на тему: “Тарас Шевченко”

загрузка...

Твір на тему: “Тарас Шевченко” 5.00/5 (100.00%) 1 vote

Твір на тему: "Тарас Шевченко"

Тарас Григорович Шевченковеликий, шанований український поет, письменник, про творчість якого знає кожен українець, чи українка, та й не тільки, був ще й чудовим художником, який з раннього дитинства полюбляв малювати. Згодом навчався у академії мистецтв міста Петербург.
У свої 26 Тарас Григорович (котрий на той час перебував в місті Петербург) почав творити свій перший,нині дуже відомий автопортрет. Мальований на справжньому полотні, вперше, саме олійними фарбами. Автопортретмистецтво створення власного портретуспоглядаючи відображення свого обличчя в дзеркалі.

Перший такий намалювався у 1840 році, молодий темноволосий парубок, підкреслено високе чолоподейкують, що то є знак великої мудрості. Можна такожвиділити уважено глянувши, що парубок на полотні є поетом, романтиком, талановитою особистістю.

А погляд митця, глибокийчіткий, впевненийуважнийтрішки запитальнийнеоднозначнийТінь усмішки, здається сумноїЦікавоправда ж? Сумна усмішка, що було у нього на думці тодічи то спогади минулого життя, чи то роздуми про власне майбутнєЩо він хотів сказати нам цим витвором свого мистецтва.
Майстерноглибоко та якісно виконана роботареально так, ніби є фотопортретом, до речі цей не єдиний, так як свої автопортрети художник продовжував малювати на протязі усього свого життя. Відбиток на полотні пильного погляду великого автора, якому вдається навіть у сьогоденні уважно зазирати в очі кожного з насСхожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *