Як відомо, кожен народ має свої особливості, які вирізняють його з-поміж купи інших, схожих, але таких інших. Одну людину від іншої можна відрізнити не тільки за зовнішнім виглядом або словами у паспорті, а й за світоглядом. Кожна людина, зважаючи на місце проживання, має свою релігію, яка зв’язана з ним або ні.
Священних книг, насправді, не так багато. Певне, саме з цієї причини, те, що у них написано може переплітатися одне з одним та створювати те, з чого все почалося, – наш світ. Найвідомішою та найрозповсюдженішою священною книгою на наш час можна сміливо вважати Біблію. Через це саме цей релігійний «документ» асоціюється у багатьох зі словом «віра». У Біблії можна знайти безліч творів, які повчають різним істинам, допомагають зрозуміти сенс та причину. Ця священна книга використовується не тільки християнами, а й католиками, їудаїстами. Проте кожна з них має свої особливості.
У тих, хто дотримується ідей боротьби добра та зла, чогось поганого й хорошого у житті, світлих та темний днів у році і, нарешті, життя та смерті, є своя книга – Авеста. Це віросповідання стверджує, що результат цієї боротьби залежить не від богів, а від того, хто має свободу. Авеста була написана дуже давно та мова викладення по цей день невідома.
Мусульмани також користуються своєю священною книгою – Кораном. У ній зібрані проповіді Мухаммеда, у яких він звертається до тих язичників, що не прийняли ісламу. На думку ісламістів світ був створений Аллахом і все живе у його руках, якась подія чи явище залежить тільки від його волі та бажання. Коран тісно переплітається з Біблією. Багато персонажів можна знайти й у першій, і у другій священній книзі. Наприклад, Єва, Ной, Йосип, Мойсей та Ісус. Не зважаючи на це, Мухаммед виступає головним та останнім пророком у цьому святому писанні.