Твір на тему: свобода людини

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: свобода людини

Настільки омріяне відчуття… Чи варто прямувати до цього все життя, можливо, так і не отримавши? Свобода являє собою можливість людини творити та діяти згідно зі своїми уподобаннями та цілями, використовуючи безмежний політ фантазій. Це поняття кожен трактує по-своєму, проводячи паралелі між бажаним та реаліями життя.Особистість прагне бути вільною, не зважаючи на всі перешкоди, що зустрічаються на тернистому шляху. Від кайданів заборон звільняє внутрішня незалежність, на це відчуття не зможуть вплинути ні країна, ні релігія, ні оточення. Люди – творці своєї долі й лише вони вирішують на якій відстані знаходитись від свободи.

У порівнянні з попередніми поколіннями, сучасна людина має набагато більше можливостей досягнути внутрішньої гармонії. Предків обтяжувало безліч обмежень, яких вони мали дотримуватись протягом усього життя. Життя в лещатах заборон спричинило безліч психологічних проблем, з вирішенням яких не кожен впорається наодинці. Останні 20 років світ потерпає від незліченної кількості залежностей: гроші, гральні автомати, комп’ютерні ігри, серіали, зовнішній вигляд, соціальні мережі тощо, полонили свідомість людей, змушуючи їх потопати в океані власних одержимостей. Навіть оспівана в піснях та описана у віршах любовна пристрасть є формою неволі. Відмовлятись від друзів, інтересів, особистих цілей заради партнера і запевняти «без тебе немає мене», «я – частина тебе» – яскравий приклад прояву неволі.

Свобода – поняття, цінність якого кожен визначає для себе особисто. Незалежність може змінити особистість до непізнаваності, окрилити та вселити віру в майбутнє. Саме тоді, коли людина зможе протистояти усім пристрастям, знайде час на вивчення і втілення своїх бажань в реальність, в її думках «поселиться» відчуття омріяної свободи.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *