Твір на тему: “світ в рятує не тільки красота , але милосердя та доброта”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "світ в рятує не тільки красота , але милосердя та доброта"

Нажаль, останнім часом люди все більше починають звертати увагу лишень на зовнішній вигляд і природню вроду людини, як би це сумно не звучало. Люди все більше починають надавати перевагу красі ніж таким важливим речам як доброта, розум і милосердя. Саме через те, в сучасному світі так мало хороших і добрих людей, але набагато більше красивих і яскравих особистостей.Милосердя і доброта – це дві дуже важливі і рідкісні якості які подаровані далеко не кожній людині. Це надзвичайна рідкість, коли одна і та сама людина вміло поєднує в собі духовну і зовнішню красу. Згадайте, коли останнім часом красиво вбрані і намальовані дівчата поступалися місцем в маршрутному таксі старенькій і кволій людині? Це нажаль велика рідкість яку все рідше і рідше починають замічати. Люди все частіше відвертаються до вікна, закривають очі і одягають навушники. Відокремившись, вони вважають, що нібито й щезла проблема і її немає.

Жорстокість і байдужість до оточующих і їхнії проблем все більше набирає обертів і від цього стає все страшніше. Адже саме це говорить про те, що згодом, через певний період часу, коли ми самі почнемо потребувати підтримки і допомоги сторонніх – її не буде. Не буде кому помогти старенькій бабусі вийти с маршрутки, голодному жебраку не буде що їсти, так як скупі люди не кинуть йому грошей в горнятко, плаксивій дитині яка ненароком впала з велосипеда також не буде кому допомогти.

Можливо людям потрібно зараз зажуматися про їх відношення до навколишнього світу і людей які їх оточують. Потрібно бути більш добрими і милосердними, а не тільки красивими і яскравими зовні. Аджже яка різниця які очі, губи, або фігура у людини яка подала тобі руку допомоги в самий потрібний і важкий для вас момент. Будьте добрішими дорогі друзі, адже вам також в майбутньому знадобиться допомога.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *