Твір на тему: “Світ – театр, а люди лише манекени?!”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Світ – театр, а люди лише манекени?!"

Всі ми живемо за якимись правилами, уставами, підкоряємося закону, залежимо від влади, адже які будуть її рішення – так і житимемо. Яку зарплату дадуть, те і собі позволимо, куди дозволять туди і поїдемо, коли їм зручно простий народ воюватиме.
І ми дійсно після цього всього будемо гордо кричати, що ми вільний народ, вільна нація, і нас типу ж демократія. В нас демократія до тих пір поки нам це дозволяють, і не карають за це. Ми гордо кричимо, що ми вільні, влада в нас в руках народу, а самі ледве виживаємо на мізерні зарплати поки уряд живе в своє задоволення. Хтось досі вважає, що у нас демократія?
Це лише слово таке красиве, яким влада прикриває всі свої «нечисті» справи, загрібаючи гроші руками простих і чесних людей.
Так, є такі, яким не затуманили мозок, і вони розуміють всі ходи цієї не людської гри людьми, але мовчать, так як їхні слова нічого не значать і просто підкоряються системі.

Ми всі живемо по цій системі, інколи здається, що ми щодня живемо ніби ходимо по лезу ножа, ми не знаємо, що буде завтра, чи не заборонять нам дихати, вільно пересуватись та жити. Люди перестали вірити в себе, в свої можливості, так як за багато років звикли лише підкорятися боячись висловити свою думку.
І, так, світ театр, а люди лише манекени. В країні тягне за ниточки, простих людей влада, а в світі хтось і владу тягне за ниточки, ті кому це вигідно.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *