Твір на тему: “Сучасна краса”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Сучасна краса"

У світі всьому притаманні зміни, в нас нічого не стоїть на місціщось розвивається, вдосконалюються, щось виходить з моди, або входить у неї.
Протягом століття змінювалися автомобілі, будинки, одяг, а з тим всім і краса.
Якщо переглянути фото, хоча б протягом сто останніх років, можна чітко побачити, як змінювалася краса, а особливо дівчат та жінок. Те, що зараз нормаколись би за таке спалили на вогнищі, та воно й не дивно, адже і те колишнє для нас вельми не красива і чуже.
Тільки от, що це вдосконалення чи деградація?
Звісно, беззаперечно, це ніяка не деградація, так як, кожному періоду притаманне своє. Те що, комусь не подобається така краса, бо народилися в 60х роках, і звикли бачити інше, бо самі були іншими, не значить, що все інше це не нормально. Світ розвивається, і мода з красою разом з ним, нічого дивного в цьому немає.
Поняття краси, взагалі не може бути залежним від періоду, це залежно від індивідуальності людини, адже неважливо яке століття чи який рік, в людини є свій погляд  і смакі на це нічого не може по впливати.

Комусь подобаються короткі зачіскі, комусь довге пишне волосся, хтось обожнює підбориа хтось круглий рід ходить в кросівках. Взагалі ганятися за модоюне логічно. Бо всі ми знаємо, що новеце добре забуте старе, і від цього нікуди не дітися. Все йде по кругу і все повертається, то як можна говорити, що модно а, що ні. Скільки людей –  стільки й думок, і це не перебороти ніким ніколи.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *