Твір на тему: “Страхи людей”

загрузка...

Твір на тему: “Страхи людей” 3.67/5 (73.33%) 3 votes

Твір на тему: "Страхи людей"

Кожна людина в своєму житті чогось боїться.
Боїться перейти дорогу на червоний, боїться, аби у неї нічого не вкрали, її не пограбували, боїться висоти, павуків, темноти, змій, котів, собак, ходити за темна, можна багато перелічувати ще страхів, с є навіть такі, які бояться людей.
Але, що ці страхи приховують під собою, чому їх всі бояться та чи варто взагалі чого не будь боятися?
Давайте розберемося. Страхце ілюзія, це те, що людина сама придумала і собі накрутила, адже взагалі людина сама по собі нічого боятися не може, бо всі ми однакові, але чомусь хтось може тримати павука у руці, а хтось ні? Адже руки то  у всіх однакові, від чого це залежить?
Тому, саме так, страх це те що людина сама створила в своїй голові, вірніше вона створила рамки, що можна0 що допустимоа що ні.
Ось я, наприклад, до смерті боюся павуків, але по суті, що змінить мій страх? Чому мої друзі можуть взяти цього мізерного павучка на руки, а я ні? У мене, що інші руки, інший мозок, чому я сприймаю його не так як всі інші. Я сама не можу сказати чому я боюся та звідки я це взяла, якщо ніколи я їх на руки не брала, тому від цього і ясно, що я можливо десь почула або побачила, що це так страшно і це за клалося в моїй голові.
Але який сенс боятися, якщо це дійсно не страшно, то що дасть нам цей страх.
От наприклад, страх темряви, що саме означає цей страх, ми, що боїмося чорного, чи, радше, ми боїмося того , що приховується у темноті? Але, що там може ховатися, якщо освітити то можна побачити, що нічого немає, то чого ми боїмося? Ми боїмося нікого, пустоти? Ще один безглуздий страх, і такі всі, головне розібрати проблему і можна зрозуміти, що не варто чогось боятися, бо це не має сенсу.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *