Твір на тему: “Справжній друг”

загрузка...

Твір на тему: “Справжній друг” 4.20/5 (84.00%) 5 votes

Твір на тему: "Справжній друг"

Протягом життя людина заводить безліч знайомств. Вченими доведено що їх більше тисячі протягом усього життя.

Деякі і залишаються знайомими, деяких ми бачимо один раз за все життя, при тому самому знайомстві, деяких інколи зустрічаємо по роботі, чи у колі спільних друзів, але є і такіякі йдуть з нами впродовж нашого життя досить великий відлік часу, так само як і ми йдемо з кимось по житті.Визначити хто ж ті самі люди, які будуть нас супроводжувати, допомагати та навіть рятувати нас, дуже важко, а інколи і не можливо. Не рідко в нашому житі ми зустрічаємо, так званих, «фальшивих» друзів, які спілкуються з нами через вигоду, не щиро, маючи якусь користь від нас. А коли ми розуміємо це, стає посправжньому боляче, що стільки часу довіряв людині, ділився з нею всім потаємним, а вона тобі ніж у спину.

Найчастіше після цього приходить розчарування, розчарування у друзяхі в людях взагалі. Це досить страшно, бо потім ми бачимо в людині лише фальш, підставу, і байдуже, що це за людина, і якою б щирою вона не булаце не допоможе. І це нам, за часту, дуже школить, адже морально страждають ні в чому не винні люди, які дійсно розуміють, хочуть довіритися і готові допомогти тобі.

Тому ніколи не варто судити всіх людей по одній, підлій людині.
А якщо і зустрічаються, дійсно хороші, справжні друзі, то таких потрібно берегти, таких людей вкрай мало, їх може бути взагалі лише декілька за все життя. Але таких людей берегти мало, потрібно і самим бути хорошим, не фальшивим другом, на якого можна покластися в складних ситуаціях. Дружбу потрібно берегти, та дружити треба вміти, відноситися до неї бережно.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *