Твір на тему: “Справжній друг”

загрузка...

Твір на тему: “Справжній друг” 1.00/5 (20.00%) 1 vote

Твір на тему: "Справжній друг"

Ми, люди, такі вже створіння, що без друзів простонапросто не можемо. Нам конче треба, аби хтось був поруч, підтримував та ловив, якщо раптом щось піде не так. Та дві речі у цьому світі ми таки робимо саміто народжуємося й помираємо.

Одначе протягом усього життя нас мусить хтось супроводжуватитакі люди й звуться «друзями». То хто ж такий цей «друг»?Що то за людина,
Чому вона так зветься, як її знайти й зберегти до скону? Перш за все, другце той, хто заплющить очі на усі твої недоліки, бо навіть вони перетворяться у його очах на достоїнства. Подруге, то та людина, яка буде з тобою і в горі, і в радості, як то говориться. І, звісно ж, чия підтримка буде важливішою, аніж думки усіх людей на цьому світі.

Друга складно знайти, проте важко втратити. Дружби не буває без довіри, а довірато така річ, яка виробляється вельми довго, а аби знищити її, навіть зусиль інколи прикладати не треба.

Тому цінуйте своїх друзів, адже мати таку людину (чи людей, якщо вже комусь так пощастило) – це багатство, яке, власне, полягає далеко не в грошах.

Після дощу завжди приходить веселка, після бурізатишшя, тому якщо хтось досі не має справжнього й вірного другаце не привід сумувати, оскільки кожен знайде того, кого він вартий, й хто вартий його.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *