твір на тему: “Спосіб життя моєї родини”

загрузка...

твір на тему: “Спосіб життя моєї родини” 3.00/5 (60.00%) 1 vote

Моя сімя складається з чотирьох осіб: я, мама, тато і менший братик. Кожного ранку ми встаємо о сьомій годині ранку.

твір на тему: "Спосіб життя моєї родини"

Розпочинається наш день з колоритної зарядки , яка дає нам бадьорості на весь день. Пізніше ми всі дружно зустрічаємося за дружнім та смачним сніданком. О восьмій годині всі розходяться.Я з братиком до школиа мама і тато на роботу. По дорозі до наших місць, де ми будемо проводити частину нашого дня, ми ділимося своїми планами на день і зазвичай тато розповідає свіжі жарти, які він читає в інтернеті напередодні, щоб підбадьорювати нас холодними ранками.

Ці жарти дають нам хорошого настрою протягом усього дня. На вихідних ми дозволяємо собі спати до скількох хочеться і зарядку не робити. Коли ми встаємо, а це зазвичай десь о десятійодинадцятій годині дня, ми обідаємо та складаємо план дій на день.

Як правило, то це похід у кіно чи театр або ж інші розважальні заклади, інколи це ще може бути шопінг або відвідування бабусі з дідусем. Після всіх цих заходів, ми йдемо у кафе. Там ми вечеряємо і ділимося враженнями,що набули за день. Пізніше ми йдемо додому та лягаємо у наші теплі ліжка і тоді починається перегляд всіма улюбленого телевізора, де йдуть різні телевізійні шоу. Улюблена програма нашої родини цеГолос країни.

Ми можемо дивитися телевізор до будьякої пори,адже це вихідний. І зазвичай ми засинаємо всі одночасно,що говорить про те, що ми дійсно справжня сімя. Я люблю свою сімю і вважаю, що нас спосіб життя є правильним і він такий, який має бути у кожної дружньої сімї.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *