Твір на тему: “Скромність – сором чи привабливість?”

загрузка...

Твір на тему: “Скромність – сором чи привабливість?” 5.00/5 (100.00%) 1 vote

Твір на тему: "Скромність -  сором чи привабливість?"

Всі ми знаємо за розповідями своїх бабусь, якими вони були колись –  скромними, добрими, чесними, відкритими. Зупинимося на скромності. Напевне бабусі чи мами розповідали, як колись ходили у довгих спідницях, закритих блузах, а дівчата були скромними і червоніли від компліментів. Які вони були недоступні та загадкові. І вони, розповідаючи це, пишались цим. Тому, що це було правильно і гордо.
А що сталося зараз? Де ділася вся ця скромність у сучасних дівчат? Чому слово «скромна», скоріше набуло образливої форми, аніж компліменту? Це прогрес чи регрес сучасного менталітету?
В нас час дівчата забули істинне значення цього слова, а навіть і ті хто його знає, цураються його, вважаючи це швидше ганебним ніж привілеєм для юної особи. Та і собори чоловічої статі не всі приємлять скромність та не всі ставлять це в приорітет.
Нинішні дівчата розпусні, гулящі, брудні, і навіть швидше ближче відносяться до хлопців, аніж  до справжніх дівчат. І багатьом це подобається, багато вважає це за норму, а навіть є такі, які пишаються такою поведінкою, виражаючи з кожним днем таке все більше і більше на людях.
Звісно і в наш час залишилися істинні поціновуючи жіночності, та справжньої внутрішньої краси. Особисто я, руками і ногами, за таких дівчат. Як на мене справжня жінка, дівчина бути скромною, жіночною, тендітною, милою, яку хочеться оберігати і любити.
Наші батьками та бабусі дуже розумні люди, які прожили життя і добре знають, що до чого, і вони точно вже знають якими повинні бути дівчатаі старші покоління в один голос кричать, що скромністю потрібно гордитися, адже саме таких беруть у жінки, аби гордитися, що поруч з чоловіком іде справжня леді.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *