Твір на тему: скарби рідного краю

загрузка...

Твір на тему: скарби рідного краю 3.00/5 (60.00%) 2 votes

Твір на тему: скарби рідного краю

Україна – це найбільша країна, яка розміщена у самому серці Європи. Вона лежить у помірному поясі земної кулі, що забезпечує нам помірний клімат і оберігає від страшних погодних капризів. На наших славних чорноземах може рости величезна кількість різноманітних культур, а дякуючи цим родючим ґрунтам, при правильній їх обробці ми можемо отримати максимальні врожаї.Україна багата густими старовинними лісами, вугільними та марганцевими родовищами. У нас навіть є поклади нафти та природного газу, але паливні ресурси цього виду, на жаль, вже вичерпуються. Важко повірити, та всього якихось 100 років тому Україна посідала значне місце в світі по експорту нафти!
Все це свідчить про те, що природа подарувала нам найродючіші та найбагатші землі, а ми своїм варварським відношенням з надзвичайною швидкістю їх руйнуємо й продаємо за безцінь іноземним сусідам.

Як будь-який інший народ, українці володіють власною культурою та звичаями. Оскільки наша нація одна із найдавніших, то і її історія буде цікавою та вартою уваги. До наших днів дійшли безцінні літературні зразки Х – XI ст., із яких ми, нехай і не так добре як би хотілося, можемо дослідити власне походження й глянути на старовинні терени України. Ще одним нашим безцінним скарбом є мова. Впродовж віків виходило безліч законів, що пригнічували та забороняли спілкуватися та писати українською. Та мова наша сильна, як і ті хто нею володіє. Вона завжди зазнавала змін та поступово збагачувалася й врешті стала на рівні із наймелодійнішими та найглибшими мовами світу.

Це все є найдорожчими скарбами українського народу, не пишатися якими просто не можливо! Кожен з нас повинен берегти та цінувати цю дорогоцінну спадщину, бо тільки ми творимо майбутнє нашої країни і саме від нас залежить буде воно темним чи світлим.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *