Твір на тему: сім”я у моєму житті

загрузка...

Твір на тему: сім”я у моєму житті 4.00/5 (80.00%) 8 votes

Сім”я- це найрідніше і наближче серцю середовище. Це люблячі люди,які завжди зрозуміють та підтримають в будь-який момент , які знають нас із перших років нашого життя, з першого подиху, першого незграбного кроку. Рідна домівка-це місце,де тебе люблять, де кожен закапелочок знайомий, а з кожною місцинкою пов”язані свої,приємні серцю, спогади.

Твір на тему: сім"я у моєму життіЯ безмежно вдячна своїм батькам за їх невичерпне добро і світлу ласку,за недоспані ночі та іній на скронях. Не забуду жодної секунди свого,світлого завдяки мамі з татом, дитинства.
Мені шалено шкода за всі,сказані зопалу слова, за кожен раз,коли кололо серце матері,за кожну сварку із батьками,за те,що сказані  багато років тому,слова,я смогла осягнути лише зараз. Адже,лише тепер я зрозуміла,наскільки мені пощастило,що виросла я у хорошій люблячій родині,де ще змалечку навчили любити та поважати ближнього, неустанно працювати,щоб досягнути чогось у житті, навчили й за себе постояти.
Час минає надзвичайно швидко… Незважаючи на те, що для власних батьків ми залишимось повік малими дітьми, скоро і нас осягне пора для створювання власної нової сім”ї.
Я намагатимусь зберегти й у власнй майбутній родині той самий затишок та спокій, що панував в середовищі,де я народилась і виросла. Намагатимусь пронести любов своїх батьків крізь роки, як приклад для наслідування і дарувати її власним дітям.

Адже сімейний вогник любові та затишку ,який запалюють батько з матір”ю ,у перші хвилини життя дитини,супроводжуватиме її протягом всього життя.
Дякуймо нашим батькам за незміряну любов та ласку,за безмежне розуміння та підтримку,поки ще не пізно, адже сім”я – то святиня кожного з нас. Це найважливіше у нашому житті. Дуже шкода,що дехто занадто пізно усвідомлює цю істину.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *