Твір на тему: Сила людського кохання у романі М. Булгакова “Майстер і Маргарита”

загрузка...

Твір на тему: Сила людського кохання у романі М. Булгакова “Майстер і Маргарита” 1.00/5 (20.00%) 1 vote

Твір на тему: Проблематика твору "Майстер і Маргарита". За творчістю М.Булгакова. Кохання-це слова знає кожен, проте чи кожен знає його значення. Для кожного з нас воно може бути різним але чи можливо таке, що кохання може перевернути усе?Я вважаю, що так. Оскільки з багатьох історій ми можемо дізнатися усю силу цього почуття, яку владу воно може мати і на як вчинки готові люди заради цього.
Є багато історій кохання, проте найяскравішим прикладом є історія Майстра і Маргарити у романі М. Булгакова.
Кохання розкривається перед нами у момент зустрічі Майстра і Маргарити. Доля звела цих двох людей, читаючи, ми милуємося цими закоханими, їх вчинками і т.д. Про те доля зграла з ними у важку гру.
Майстер був зацікавлений у видавництві свого особистого роману, чоловік витратив веичезну суму грошей і великих терпінь. Звичайно ж пережити це все допомагала його кохана Маргарита. Жінка завжди старалася піклуватися про нього. Але в один день усе змінилося. Роман чоловік незахотли видавати, це було одним із болючіших ударів. Майстер сподівався, що усе зміниться але було уже пізно, чоловік розуміючи, що його дорогоцінне творіння невизнають, і сходить з розуму, покидаючи свою кохану, він потрапляє де психіатричної лікарні.
Недоспані ночі Маргарити впливають на неї, вона вірить, що її коханий поправиться і поверниться додому, але зустрівши незнайомці, який начеб то може допомогти чоловіку, Маргарита обить усе що той її скаже. Жінка віддає свою душу Сатані таким чином вона жертвує, щобдопоогти Майстру. Проте вони обидва попадають у інше життя.
На мою думку у творі чудово описано усю суть людсбкого кохання, гострі почуття. Здатність людей йти на любі вчинки заради нього. Це і є прикладом справжнього кохання.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *