Твір на тему: “Що таке справжя любов?”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Що таке справжя любов?"

Любов приходить у різних формах і виявах. Ми любимо наші родини, друзіві, навіть домашніх тварин. Ми також любимо смачні страви і музику. Очевидно, що існують відмінності в любові до членів сім’ї і, наприклад, улюблених музикантів, але все одно це вияви любові..
Любов має своє значення для кожного. Деякі з нас протягом всього нашого життя не знаходять коханняінші ж відчувають його щодня. Декому здається, що він знайшов любов, тому що це змушує відчувати безпеку, затишок і власну нормальність. Та не завжди все безхмарно.
Чому ми шукаємо любов інших людях? Це визнання того, що ми хочемо? Або чиясь увагате,що ми жадаємо? Багато людейзакохуютьсяз неправильних причин, навіть якщо це здається правильним. Існує безперечна наша необхідність, як людейлюбити і  бути коханими. Здаєтьсябез цих особливих людей, яких ми так любимоважко собі уявити життя. Ось чому так багато людей тримаються за те, що вони вважають справжнім коханням, коли це може фактично бути ілюзією.
Справжня любовце твердженняяке люди часто використовуютьДійсносправжнялюбов, або прагнення до істинної любові, про яке ми говоримо, грає важливу роль. Ми можемо бути закоханими настільки, що стаємо засліпленими неправильними речами, які б могли бачити ясніше, якби не наші почуття .
Та все ж, усі люди прагнуть любові: і юні, і не молоді. І в цьому теж є своя краса. Бо любов вселяє віру, дарує крила, надихає. Коли ми закохані, тоді ми живемо, а не просто існуємо.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *