Твір на тему: “Що таке щастя?”

загрузка...

Твір на тему: “Що таке щастя?” 4.28/5 (85.61%) 132 votes

Щастяодне з найкращих почутів у світі. Для того щоб бути щасливим потрібне бажання. Потрібно невтомно працювати, та вірити в краще, вірити в завтрішній день. Хоч раз у житті кожна людина думала про сенс життя. Мабуть, сенс життя в тому щоб бути щасливим.

Твір на тему: "Що таке щастя?"

Для щастя так мало потрібно. Щастяце здорові батьки, декілька вірних друзів, кохана людина та мирна Батьківщина. Щастяце дощ спекотного дня, це сміх дорогої тобі людини, це теплий чай взимку, улюблена тваринка або світанок в п’ять годин ранку, довгі прогулянки чи дивовижний сон.Всі позитивні речі які з нами відбуваються можна назвати щастям. У кожної людини різна думка щодо того, що таке щастя, адже кожна людина унікальна. Деякі люди вважають, що щастя в нікчемних папірцях, яких іноді так невистачає. Але ні, щастя не в грошах, в грошах тільки зло та агресія.

Справжнє щастя ховається в тобі, потрібно тільки це зрозуміти. Людина завжди помічає нещастя, а ось щастя їй помітити дуже важко. Всі наскільки переживають, що їм погано, що непомічають коли їм добре. Щастя в дрібницях, тому його важко помітити. Але ж воно існує.

В житті, хоч декілька разів ви помічали те що ви щаслива людина, чи не так? Можливо, ви відчували це почуття всього лише декілька хвилин, але ж воно вам знайоме. На цій планеті існує особлива категорія людей які можуть бути щасливими попри всі негаразди, ось на цих людей потрібно звернути увагу.

Вони щасливі самі, і хочуть щоб щасливими були всі. Якщо ви щаслива людина, то вам дуже пощастило в цьому житті, але якщо ви нечасна людина то ваше щастя попереду. Потрібно просто мати надію в серці, та доброту в душі. І тобі обов’язково будеш щасливим. Все буде добре.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *