Твір на тему: що таке дружба

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: що таке дружба

Дружбою називаються особливі відносини між людьми, коли вони довіряють одне одному і розраховують на взаємну допомогу. Побудувати міцну дружбу важко, а знищити її можна дуже швидко. Так наприклад, немає різниці дружити з чоловіком чи жінкою головне щоб було розуміння та взаємність. Дружба так само як і друзі бувають різними та найміцнішою дружбою можна назвати яка триває понад 20 років.Дружбу не можна охарактеризувати як щось швидко плине, хоча і бувають випадки коли різниця у віці чи різниця у відстані розлучає друзів. Найсильніша дружба буває між батьком та сином, чи донькою і матір’ю тому що разом вони проводять багато часу та знають одне одного дуже добре. Найважче будувати дружбу між підлеглим та начальником, тому що більшість начальників прагне, щоб робітник працював більше за менші гроші а робітник навпаки вважає що працює більше за всіх і що мало йому платять.

Зіпсувати дружбу дуже легко, достатньо всього один раз збрехати і тоді наступного разу коли Ви будете казати правду, друг уже неохоче буде Вам вірити і Вам прийдеться доказувати свою правоту. Так що, щоб у Вас була міцна дружба на довгі роки Ви повинні обоє не брехати та допомагати одне одному. Зараз не ті часи і молодь не цінує дружбу. У кожного свої правила довгої надійної дружби та все одно мати одного чи двох надійних друзів завжди потрібно. Як правило на 50 людей яких Ви знаєте, знайдеться 1 друг з яким Ви будете дружити і підтримувати постійні надійні стосунки.

У декого дружба починається з самого дитинства тобто з дитячого садочка, дальше люди знаються у школі, університеті, на роботі та виходячи на пенсію теж дружать, таким чином їхня дружба складає більше 50 років. Саме головне в дружбі це бути з другом у радості та горі. Незалежно від того що сталося потрібно підтримувати своїх друзів і вони віддячать Вам тим же. Є такі друзі коли бувають з Вами тільки як у Вас появляються гроші, на інші випадки коли сталося горе їх немає, таких люди не заслуговують називатись друзями тому що переслідують тільки корисні мотиви для себе.

Будьте вірним другом і тоді такі самі друзі будуть з Вами.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *